CSRF2512FK150L
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CSRF2512FK150L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CSRF2512FK150L
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 0.15 OHM 1% 2W 2512
Podatkovni listi: 1.CSRF2512FK150L.pdf2.CSRF2512FK150L.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CSRF2512FK150L
Številka dela CSRF2512FK150L Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 0.15 OHM 1% 2W 2512 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3141 pcs Podatkovni list 1.CSRF2512FK150L.pdf2.CSRF2512FK150L.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2512 Velikost / dimenzija 0.254" L x 0.128" W (6.45mm x 3.25mm)
Serija CSRF Odpornost 150 mOhms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2512 (6432 Metric) Druga imena CSRF 2 0.15 1% I