CSRF2010FT50L0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CSRF2010FT50L0 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CSRF2010FT50L0
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 0.05 OHM 1% 1W 2010
Podatkovni listi: 1.CSRF2010FT50L0.pdf2.CSRF2010FT50L0.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CSRF2010FT50L0
Številka dela CSRF2010FT50L0 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 0.05 OHM 1% 1W 2010 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 342881 pcs Podatkovni list 1.CSRF2010FT50L0.pdf2.CSRF2010FT50L0.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient -
Paket naprave za dobavitelja 2010 Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Serija CSRF Odpornost 50 mOhms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2010 (5025 Metric) Druga imena CSRF 1 0.05 1% R