CSRF0805FT22L0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CSRF0805FT22L0 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CSRF0805FT22L0
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 0.022 OHM 1% 1/2W 0805
Podatkovni listi: CSRF0805FT22L0.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CSRF0805FT22L0
Številka dela CSRF0805FT22L0 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 0.022 OHM 1% 1/2W 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 764070 pcs Podatkovni list CSRF0805FT22L0.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0805 Velikost / dimenzija 0.083" L x 0.051" W (2.10mm x 1.30mm)
Serija CSRF Odpornost 22 mOhms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 170°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.033" (0.85mm)
Lastnosti Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant Stopnja napak -
natančen opis 22 mOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant Metal Foil Sestava Metal Foil