CSRF0603FT10L0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CSRF0603FT10L0 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CSRF0603FT10L0
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 0.01 OHM 1% 1/4W 0603
Podatkovni listi: 1.CSRF0603FT10L0.pdf2.CSRF0603FT10L0.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CSRF0603FT10L0
Številka dela CSRF0603FT10L0 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 0.01 OHM 1% 1/4W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 701137 pcs Podatkovni list 1.CSRF0603FT10L0.pdf2.CSRF0603FT10L0.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±75ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0603 Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serija CSRF Odpornost 10 mOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena CSRF0603FT10L0TR
delovna temperatura -55°C ~ 170°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.70mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant
Stopnja napak - natančen opis 10 mOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant Metal Foil