CSR2010JTR150
Stackpole Electronics Inc.Stackpole Electronics Inc.
CSR2010JTR150 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CSR2010JTR150
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES SMD 0.15 OHM 5% 1W 2010
Podatkovni listi: 1.CSR2010JTR150.pdf2.CSR2010JTR150.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CSR2010JTR150
Številka dela CSR2010JTR150 Proizvajalec Stackpole Electronics Inc.
Opis RES SMD 0.15 OHM 5% 1W 2010 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1219547 pcs Podatkovni list 1.CSR2010JTR150.pdf2.CSR2010JTR150.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - delo 1W
Napetost - razčlenitev 2010 Debelina (maks.) ±100ppm/°C
Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.100" W (5.00mm x 2.54mm) Serija CSR
RoHS Status Tape & Reel (TR) Polarizacija 2010 (5025 Metric)
Druga imena CSR 1 0.15 5% R