CSR2010FKR250
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CSR2010FKR250 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CSR2010FKR250
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 0.25 OHM 1% 1W 2010
Podatkovni listi: 1.CSR2010FKR250.pdf2.CSR2010FKR250.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CSR2010FKR250
Številka dela CSR2010FKR250 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 0.25 OHM 1% 1W 2010 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 716704 pcs Podatkovni list 1.CSR2010FKR250.pdf2.CSR2010FKR250.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2010 Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.100" W (5.00mm x 2.54mm)
Serija CSR Odpornost 250 mOhms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2010 (5025 Metric) Druga imena CSR 1 0.25 1% I