CSR2010FK50L0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CSR2010FK50L0 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CSR2010FK50L0
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 0.05 OHM 1% 1W 2010
Podatkovni listi: 1.CSR2010FK50L0.pdf2.CSR2010FK50L0.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CSR2010FK50L0
Številka dela CSR2010FK50L0 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 0.05 OHM 1% 1W 2010 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 547706 pcs Podatkovni list 1.CSR2010FK50L0.pdf2.CSR2010FK50L0.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2010 Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.100" W (5.00mm x 2.54mm)
Serija CSR Odpornost 50 mOhms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2010 (5025 Metric) Druga imena CSR 1 0.05 1% I