CSR2010FG33L0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CSR2010FG33L0 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CSR2010FG33L0
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 0.033 OHM 1% 1W 2010
Podatkovni listi: 1.CSR2010FG33L0.pdf2.CSR2010FG33L0.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CSR2010FG33L0
Številka dela CSR2010FG33L0 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 0.033 OHM 1% 1W 2010 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 457070 pcs Podatkovni list 1.CSR2010FG33L0.pdf2.CSR2010FG33L0.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient -
Paket naprave za dobavitelja 2010 Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.100" W (5.00mm x 2.54mm)
Serija CSR Odpornost 33 mOhms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2010 (5025 Metric) Druga imena CSR10.033FGTR
CSR10.033FGTR-ND
CSR2010FG33L0TR
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm) Lastnosti Current Sense
Stopnja napak - natančen opis 33 mOhms ±1% 1W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Current Sense Thick Film
Sestava Thick Film
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CSR2010FK10L0
CSR2010FK10L0
Proizvajalci: Stackpole Electronics, Inc.
Opis: RES 0.01 OHM 1% 1W 2010