CSR1225FTR130
pregled izdelka
Številka dela: CSR1225FTR130
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 0.13 OHM 1% 3W 2512 WIDE
Podatkovni listi: CSR1225FTR130.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CSR1225FTR130
Številka dela CSR1225FTR130 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 0.13 OHM 1% 3W 2512 WIDE Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 452475 pcs Podatkovni list CSR1225FTR130.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1225 Velikost / dimenzija 0.122" L x 0.248" W (3.10mm x 6.30mm)
Serija CSR Odpornost 130 mOhms
Moč (Watts) 3W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Wide 2512 (6432 Metric), 1225 delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.041" (1.05mm)
Lastnosti Current Sense Stopnja napak -
natančen opis 130 mOhms ±1% 3W Chip Resistor Wide 2512 (6432 Metric), 1225 Current Sense Thick Film Sestava Thick Film