CSR1225FT2R40
pregled izdelka
Številka dela: CSR1225FT2R40
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 2.4 OHM 1% 3W 2512 WIDE
Podatkovni listi: CSR1225FT2R40.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CSR1225FT2R40
Številka dela CSR1225FT2R40 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 2.4 OHM 1% 3W 2512 WIDE Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 421402 pcs Podatkovni list CSR1225FT2R40.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1225 Velikost / dimenzija 0.122" L x 0.248" W (3.10mm x 6.30mm)
Serija CSR Odpornost 2.4 Ohms
Moč (Watts) 3W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Wide 2512 (6432 Metric), 1225 delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.041" (1.05mm)
Lastnosti Current Sense Stopnja napak -
natančen opis 2.4 Ohms ±1% 3W Chip Resistor Wide 2512 (6432 Metric), 1225 Current Sense Thick Film Sestava Thick Film