CSR1210FTR200
pregled izdelka
Številka dela: CSR1210FTR200
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 0.2 OHM 1% 1/2W 1210
Podatkovni listi: CSR1210FTR200.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CSR1210FTR200
Številka dela CSR1210FTR200 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 0.2 OHM 1% 1/2W 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 731534 pcs Podatkovni list CSR1210FTR200.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1210 Velikost / dimenzija 0.122" L x 0.102" W (3.10mm x 2.60mm)
Serija CSR Odpornost 200 mOhms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1210 (3125 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm)
Lastnosti Current Sense Stopnja napak -
natančen opis 200 mOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1210 (3125 Metric) Current Sense Thick Film Sestava Thick Film