CSR1206FTR221
pregled izdelka
Številka dela: CSR1206FTR221
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 0.221 OHM 1% 1/2W 1206
Podatkovni listi: CSR1206FTR221.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CSR1206FTR221
Številka dela CSR1206FTR221 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 0.221 OHM 1% 1/2W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1520379 pcs Podatkovni list CSR1206FTR221.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1206 Velikost / dimenzija 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm)
Serija CSR Odpornost 221 mOhms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm)
Lastnosti Current Sense Stopnja napak -
natančen opis 221 mOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Current Sense Thick Film Sestava Thick Film