CSR0805FKR830
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CSR0805FKR830 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CSR0805FKR830
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 0.83 OHM 1% 1/4W 0805
Podatkovni listi: 1.CSR0805FKR830.pdf2.CSR0805FKR830.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CSR0805FKR830
Številka dela CSR0805FKR830 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 0.83 OHM 1% 1/4W 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2259603 pcs Podatkovni list 1.CSR0805FKR830.pdf2.CSR0805FKR830.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0805 Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija CSR Odpornost 830 mOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm)
Lastnosti Current Sense Stopnja napak -
natančen opis 830 mOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Current Sense Thick Film Sestava Thick Film