CSR0805FKR200
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CSR0805FKR200 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CSR0805FKR200
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 0.2 OHM 1% 1/4W 0805
Podatkovni listi: 1.CSR0805FKR200.pdf2.CSR0805FKR200.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CSR0805FKR200
Številka dela CSR0805FKR200 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 0.2 OHM 1% 1/4W 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1501577 pcs Podatkovni list 1.CSR0805FKR200.pdf2.CSR0805FKR200.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0805 Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija CSR Odpornost 200 mOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena CSR 1/4 0.2 1% I