CSR0603FKR200
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CSR0603FKR200 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CSR0603FKR200
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 0.2 OHM 1% 1/8W 0603
Podatkovni listi: 1.CSR0603FKR200.pdf2.CSR0603FKR200.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CSR0603FKR200
Številka dela CSR0603FKR200 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 0.2 OHM 1% 1/8W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1350045 pcs Podatkovni list 1.CSR0603FKR200.pdf2.CSR0603FKR200.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±300ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0603 Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serija CSR Odpornost 200 mOhms
Moč (Watts) 0.125W, 1/8W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena CSR 1/8 0.2 1% I