CSNL2010FT24L0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CSNL2010FT24L0
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 0.024 OHM 1% 1.5W 2010
Podatkovni listi: CSNL2010FT24L0.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CSNL2010FT24L0
Številka dela CSNL2010FT24L0 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 0.024 OHM 1% 1.5W 2010 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 554084 pcs Podatkovni list CSNL2010FT24L0.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2010 Velikost / dimenzija 0.200" L x 0.100" W (5.08mm x 2.54mm)
Serija CSNL Odpornost 24 mOhms
Moč (Watts) 1.5W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2010 (5025 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 170°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.035" (0.90mm)
Lastnosti Current Sense, Moisture Resistant Stopnja napak -
natančen opis 24 mOhms ±1% 1.5W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Current Sense, Moisture Resistant Metal Foil Sestava Metal Foil