CFM1JT100R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CFM1JT100R
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 100 OHM 1W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.CFM1JT100R.pdf2.CFM1JT100R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CFM1JT100R
Številka dela CFM1JT100R Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 100 OHM 1W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6237879 pcs Podatkovni list 1.CFM1JT100R.pdf2.CFM1JT100R.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient 0/ -400ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.138" Dia x 0.354" L (3.50mm x 9.00mm)
Serija CFM Odpornost 100 Ohms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Retardant Coating, Safety Stopnja napak -
natančen opis 100 Ohms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Carbon Film Sestava Carbon Film