CFM14JA82K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CFM14JA82K0 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CFM14JA82K0
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 82K OHM 1/4W 5% CF MINI
Podatkovni listi: 1.CFM14JA82K0.pdf2.CFM14JA82K0.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CFM14JA82K0
Številka dela CFM14JA82K0 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 82K OHM 1/4W 5% CF MINI Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 13074641 pcs Podatkovni list 1.CFM14JA82K0.pdf2.CFM14JA82K0.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient 0/ -500ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.067" Dia x 0.130" L (1.70mm x 3.30mm)
Serija CFM Odpornost 82 kOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial Druga imena CFM 1/4 82K 5% T