CFM12JT100R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CFM12JT100R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CFM12JT100R
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 100 OHM 1/2W 5% CF MINI
Podatkovni listi: 1.CFM12JT100R.pdf2.CFM12JT100R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CFM12JT100R
Številka dela CFM12JT100R Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 100 OHM 1/2W 5% CF MINI Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1028160 pcs Podatkovni list 1.CFM12JT100R.pdf2.CFM12JT100R.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient 0/ -400ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.091" Dia x 0.256" L (2.30mm x 6.50mm)
Serija CFM Odpornost 100 Ohms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer Axial Druga imena S100HCT
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Retardant Coating, Safety
Stopnja napak - natančen opis 100 Ohms ±5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Carbon Film