CFM12JA82K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CFM12JA82K0 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CFM12JA82K0
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 82K OHM 1/2W 5% CF MINI
Podatkovni listi: 1.CFM12JA82K0.pdf2.CFM12JA82K0.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CFM12JA82K0
Številka dela CFM12JA82K0 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 82K OHM 1/2W 5% CF MINI Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 12767852 pcs Podatkovni list 1.CFM12JA82K0.pdf2.CFM12JA82K0.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient 0/ -500ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.091" Dia x 0.256" L (2.30mm x 6.50mm)
Serija CFM Odpornost 82 kOhms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial Druga imena CFM 1/2 82K 5% T