CF2JT3R90
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CF2JT3R90 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CF2JT3R90
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 3.9 OHM 2W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.CF2JT3R90.pdf2.CF2JT3R90.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CF2JT3R90
Številka dela CF2JT3R90 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 3.9 OHM 2W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1761748 pcs Podatkovni list 1.CF2JT3R90.pdf2.CF2JT3R90.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±400ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.197" Dia x 0.591" L (5.00mm x 15.00mm)
Serija CF Odpornost 3.9 Ohms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena CF 2 3.9 5% R
CF23.95%R
CF23.95%R-ND
CF23.9JR
CF23.9JR-ND
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Retardant Coating, Safety
Stopnja napak - natančen opis 3.9 Ohms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Carbon Film