CF2JT16M0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CF2JT16M0 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CF2JT16M0
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 16M OHM 2W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.CF2JT16M0.pdf2.CF2JT16M0.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CF2JT16M0
Številka dela CF2JT16M0 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 16M OHM 2W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1227742 pcs Podatkovni list 1.CF2JT16M0.pdf2.CF2JT16M0.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient 0/ -1500ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.197" Dia x 0.591" L (5.00mm x 15.00mm)
Serija CF Odpornost 16 MOhms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena CF 2 16M 5% R