CF1JT75R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CF1JT75R0 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CF1JT75R0
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 75 OHM 1W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.CF1JT75R0.pdf2.CF1JT75R0.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CF1JT75R0
Številka dela CF1JT75R0 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 75 OHM 1W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2340516 pcs Podatkovni list 1.CF1JT75R0.pdf2.CF1JT75R0.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient 0/ -400ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Serija CF Odpornost 75 Ohms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena CF 1 75 5% R
CF1755%R
CF1755%R-ND
CF175JR
CF175JR-ND
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Retardant Coating, Safety
Stopnja napak - natančen opis 75 Ohms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Carbon Film