CF18JT620K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CF18JT620K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CF18JT620K
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 620K OHM 1/8W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.CF18JT620K.pdf2.CF18JT620K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CF18JT620K
Številka dela CF18JT620K Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 620K OHM 1/8W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 14302886 pcs Podatkovni list 1.CF18JT620K.pdf2.CF18JT620K.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient 0/ -850ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.067" Dia x 0.130" L (1.70mm x 3.30mm)
Serija CF Odpornost 620 kOhms
Moč (Watts) 0.125W, 1/8W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena CF 1/8 620K 5% R