CF18JT2M40
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CF18JT2M40 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CF18JT2M40
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 2.4M OHM 1/8W 5% CF AXIAL
Podatkovni listi: 1.CF18JT2M40.pdf2.CF18JT2M40.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CF18JT2M40
Številka dela CF18JT2M40 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 2.4M OHM 1/8W 5% CF AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 967740 pcs Podatkovni list 1.CF18JT2M40.pdf2.CF18JT2M40.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient 0/ -1500ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.067" Dia x 0.130" L (1.70mm x 3.30mm)
Serija CF Odpornost 2.4 MOhms
Moč (Watts) 0.125W, 1/8W Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer Axial Druga imena CF1/82.4MJRCT
CF1/82.4MJRCT-ND
CF18JT2M40CT
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Retardant Coating, Safety
Stopnja napak - natančen opis 2.4 MOhms ±5% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Carbon Film