CF18JB43K0
Stackpole Electronics Inc.Stackpole Electronics Inc.
CF18JB43K0 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CF18JB43K0
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 43K OHM 1/8W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.CF18JB43K0.pdf2.CF18JB43K0.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CF18JB43K0
Številka dela CF18JB43K0 Proizvajalec Stackpole Electronics Inc.
Opis RES 43K OHM 1/8W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 9617825 pcs Podatkovni list 1.CF18JB43K0.pdf2.CF18JB43K0.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - delo 0.125W, 1/8W
Napetost - razčlenitev Axial Debelina (maks.) 0/ -500ppm/°C
Velikost / dimenzija 0.067" Dia x 0.130" L (1.70mm x 3.30mm) Serija CF
RoHS Status Bulk Polarizacija Axial
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Številka izdelka proizvajalca CF18JB43K0 Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Retardant Coating, Safety FIFO's 2
Razširjen opis 43k Ohm ±5% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Carbon Film ESR (upornost ekvivalentne serije) ±5%
Opis RES 43K OHM 1/8W 5% AXIAL Premaz, tip ohišja Carbon Film