CF18JA680K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CF18JA680K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CF18JA680K
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 680K OHM 1/8W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.CF18JA680K.pdf2.CF18JA680K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CF18JA680K
Številka dela CF18JA680K Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 680K OHM 1/8W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 13837691 pcs Podatkovni list 1.CF18JA680K.pdf2.CF18JA680K.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient 0/ -850ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.067" Dia x 0.130" L (1.70mm x 3.30mm)
Serija CF Odpornost 680 kOhms
Moč (Watts) 0.125W, 1/8W Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial Druga imena CF 1/8 680K 5% T