CF18JA2R20
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CF18JA2R20 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CF18JA2R20
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 2.2 OHM 1/8W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.CF18JA2R20.pdf2.CF18JA2R20.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CF18JA2R20
Številka dela CF18JA2R20 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 2.2 OHM 1/8W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 15799830 pcs Podatkovni list 1.CF18JA2R20.pdf2.CF18JA2R20.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±400ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.067" Dia x 0.130" L (1.70mm x 3.30mm)
Serija CF Odpornost 2.2 Ohms
Moč (Watts) 0.125W, 1/8W Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial Druga imena CF 1/8 2.2 5% T