CF14JT150K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CF14JT150K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CF14JT150K
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 150K OHM 1/4W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.CF14JT150K.pdf2.CF14JT150K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CF14JT150K
Številka dela CF14JT150K Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 150K OHM 1/4W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 900170 pcs Podatkovni list 1.CF14JT150K.pdf2.CF14JT150K.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient 0/ -850ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm)
Serija CF Odpornost 150 kOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Cut Tape (CT)