CF14JB9R10
Stackpole Electronics Inc.Stackpole Electronics Inc.
CF14JB9R10 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CF14JB9R10
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 9.1 OHM 1/4W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.CF14JB9R10.pdf2.CF14JB9R10.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CF14JB9R10
Številka dela CF14JB9R10 Proizvajalec Stackpole Electronics Inc.
Opis RES 9.1 OHM 1/4W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 8130214 pcs Podatkovni list 1.CF14JB9R10.pdf2.CF14JB9R10.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - delo 0.25W, 1/4W
Napetost - razčlenitev Axial Debelina (maks.) ±400ppm/°C
Velikost / dimenzija 0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm) Serija CF
RoHS Status Bulk Polarizacija Axial
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Številka izdelka proizvajalca CF14JB9R10 Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Retardant Coating, Safety FIFO's 2
Razširjen opis 9.1 Ohm ±5% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Carbon Film ESR (upornost ekvivalentne serije) ±5%
Opis RES 9.1 OHM 1/4W 5% AXIAL Premaz, tip ohišja Carbon Film