CF14JB390K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CF14JB390K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CF14JB390K
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 390K OHM 1/4W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.CF14JB390K.pdf2.CF14JB390K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CF14JB390K
Številka dela CF14JB390K Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 390K OHM 1/4W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5385 pcs Podatkovni list 1.CF14JB390K.pdf2.CF14JB390K.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient 0/ -850ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm)
Serija CF Odpornost 390 kOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Retardant Coating, Safety Stopnja napak -
natančen opis 390 kOhms ±5% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Carbon Film Sestava Carbon Film