CF14GT360K
pregled izdelka
Številka dela: CF14GT360K
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 360K OHM 1/4W 2% AXIAL
Podatkovni listi: 1.CF14GT360K.pdf2.CF14GT360K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CF14GT360K
Številka dela CF14GT360K Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 360K OHM 1/4W 2% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 8162647 pcs Podatkovni list 1.CF14GT360K.pdf2.CF14GT360K.pdf
Toleranca ±2% Temperaturni koeficient 0/ -850ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm)
Serija CF Odpornost 360 kOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 155°C
natančen opis 360 kOhms ±2% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Carbon Film Sestava Carbon Film