CF12JT150K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CF12JT150K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CF12JT150K
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 150K OHM 1/2W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.CF12JT150K.pdf2.CF12JT150K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CF12JT150K
Številka dela CF12JT150K Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 150K OHM 1/2W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 10120585 pcs Podatkovni list 1.CF12JT150K.pdf2.CF12JT150K.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient 0/ -850ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.106" Dia x 0.335" L (2.70mm x 8.50mm)
Serija CF Odpornost 150 kOhms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena CF 1/2 150K 5% R