CF12JB7M50
Stackpole Electronics Inc.Stackpole Electronics Inc.
CF12JB7M50 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CF12JB7M50
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 7.5M OHM 1/2W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.CF12JB7M50.pdf2.CF12JB7M50.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CF12JB7M50
Številka dela CF12JB7M50 Proizvajalec Stackpole Electronics Inc.
Opis RES 7.5M OHM 1/2W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6559626 pcs Podatkovni list 1.CF12JB7M50.pdf2.CF12JB7M50.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - delo 0.5W, 1/2W
Napetost - razčlenitev Axial Debelina (maks.) 0/ -1500ppm/°C
Velikost / dimenzija 0.106" Dia x 0.335" L (2.70mm x 8.50mm) Serija CF
RoHS Status Bulk Polarizacija Axial
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Številka izdelka proizvajalca CF12JB7M50 Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Retardant Coating, Safety FIFO's 2
Razširjen opis 7.5M Ohm ±5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Carbon Film ESR (upornost ekvivalentne serije) ±5%
Opis RES 7.5M OHM 1/2W 5% AXIAL Premaz, tip ohišja Carbon Film