CB7JB7R50
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CB7JB7R50 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CB7JB7R50
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 7.5 OHM 7W 5% CERAMIC WW
Podatkovni listi: 1.CB7JB7R50.pdf2.CB7JB7R50.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CB7JB7R50
Številka dela CB7JB7R50 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 7.5 OHM 7W 5% CERAMIC WW Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 678067 pcs Podatkovni list 1.CB7JB7R50.pdf2.CB7JB7R50.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.374" Square x 1.378" L (9.50mm x 35.00mm)
Serija CB Odpornost 7.5 Ohms
Moč (Watts) 7W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena CB 7 7.5 5% B
CB77.55%B
CB77.55%B-ND
CB77.5JB
CB77.5JB-ND
delovna temperatura -55°C ~ 275°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Stopnja napak - natančen opis 7.5 Ohms ±5% 7W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound