CB7JB3R60
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CB7JB3R60 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CB7JB3R60
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 3.6 OHM 7W 5% CERAMIC WW
Podatkovni listi: 1.CB7JB3R60.pdf2.CB7JB3R60.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CB7JB3R60
Številka dela CB7JB3R60 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 3.6 OHM 7W 5% CERAMIC WW Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 743746 pcs Podatkovni list 1.CB7JB3R60.pdf2.CB7JB3R60.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.374" Square x 1.378" L (9.50mm x 35.00mm)
Serija CB Odpornost 3.6 Ohms
Moč (Watts) 7W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena CB 7 3.6 5% B
CB73.65%B
CB73.65%B-ND
CB73.6JB
CB73.6JB-ND
delovna temperatura -55°C ~ 275°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Stopnja napak - natančen opis 3.6 Ohms ±5% 7W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound