CB7JB2R00
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CB7JB2R00 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CB7JB2R00
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 2 OHM 7W 5% CERAMIC WW
Podatkovni listi: 1.CB7JB2R00.pdf2.CB7JB2R00.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CB7JB2R00
Številka dela CB7JB2R00 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 2 OHM 7W 5% CERAMIC WW Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 811604 pcs Podatkovni list 1.CB7JB2R00.pdf2.CB7JB2R00.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.374" Square x 1.378" L (9.50mm x 35.00mm)
Serija CB Odpornost 2 Ohms
Moč (Watts) 7W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena CB 7 2 5% B
CB725%B
CB725%B-ND
CB72JB
CB72JB-ND
delovna temperatura -55°C ~ 275°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Stopnja napak - natančen opis 2 Ohms ±5% 7W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound