CB5JB36R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CB5JB36R0 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CB5JB36R0
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 36 OHM 5W 5% CERAMIC WW
Podatkovni listi: 1.CB5JB36R0.pdf2.CB5JB36R0.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CB5JB36R0
Številka dela CB5JB36R0 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 36 OHM 5W 5% CERAMIC WW Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1153891 pcs Podatkovni list 1.CB5JB36R0.pdf2.CB5JB36R0.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.374" Square x 0.866" L (9.50mm x 22.00mm)
Serija CB Odpornost 36 Ohms
Moč (Watts) 5W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena CB 5 36 5% B
CB5365%B
CB5365%B-ND
CB536JB
CB536JB-ND
delovna temperatura -55°C ~ 275°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Stopnja napak - natančen opis 36 Ohms ±5% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound