CB2JB4R30
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CB2JB4R30 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CB2JB4R30
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 4.3 OHM 2W 5% CERAMIC WW
Podatkovni listi: 1.CB2JB4R30.pdf2.CB2JB4R30.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CB2JB4R30
Številka dela CB2JB4R30 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 4.3 OHM 2W 5% CERAMIC WW Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1103680 pcs Podatkovni list 1.CB2JB4R30.pdf2.CB2JB4R30.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.252" Square x 0.709" L (6.40mm x 18.00mm)
Serija CB Odpornost 4.3 Ohms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena CB 2 4.3 5% B
CB24.35%B
CB24.35%B-ND
CB24.3JB
CB24.3JB-ND
delovna temperatura -55°C ~ 275°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Stopnja napak - natančen opis 4.3 Ohms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound