CB20JB100R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CB20JB100R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CB20JB100R
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 100 OHM 20W 5% CERAMIC WW
Podatkovni listi: 1.CB20JB100R.pdf2.CB20JB100R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CB20JB100R
Številka dela CB20JB100R Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 100 OHM 20W 5% CERAMIC WW Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 232644 pcs Podatkovni list 1.CB20JB100R.pdf2.CB20JB100R.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 2.500" L x 0.500" W (63.50mm x 12.70mm)
Serija CB Odpornost 100 Ohms
Moč (Watts) 20W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena CB 20 100 5% B