CB15JB5R10
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CB15JB5R10 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CB15JB5R10
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 5.1 OHM 15W 5% CERAMIC WW
Podatkovni listi: 1.CB15JB5R10.pdf2.CB15JB5R10.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CB15JB5R10
Številka dela CB15JB5R10 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 5.1 OHM 15W 5% CERAMIC WW Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 373283 pcs Podatkovni list 1.CB15JB5R10.pdf2.CB15JB5R10.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.512" Square x 1.890" L (13.00mm x 48.00mm)
Serija CB Odpornost 5.1 Ohms
Moč (Watts) 15W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena CB 15 5.1 5% B