CB15JB2R20
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CB15JB2R20 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CB15JB2R20
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 2.2 OHM 15W 5% CERAMIC WW
Podatkovni listi: 1.CB15JB2R20.pdf2.CB15JB2R20.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CB15JB2R20
Številka dela CB15JB2R20 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 2.2 OHM 15W 5% CERAMIC WW Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 312712 pcs Podatkovni list 1.CB15JB2R20.pdf2.CB15JB2R20.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±500ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.512" Square x 1.890" L (13.00mm x 48.00mm)
Serija CB Odpornost 2.2 Ohms
Moč (Watts) 15W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena CB 15 2.2 5% B