CB10JB5R10
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CB10JB5R10 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CB10JB5R10
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 5.1 OHM 10W 5% CERAMIC WW
Podatkovni listi: 1.CB10JB5R10.pdf2.CB10JB5R10.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CB10JB5R10
Številka dela CB10JB5R10 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 5.1 OHM 10W 5% CERAMIC WW Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 617154 pcs Podatkovni list 1.CB10JB5R10.pdf2.CB10JB5R10.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.374" Square x 1.890" L (9.50mm x 48.00mm)
Serija CB Odpornost 5.1 Ohms
Moč (Watts) 10W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena CB 10 5.1 5% B