CB10JB3R90
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CB10JB3R90 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CB10JB3R90
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 3.9 OHM 10W 5% CERAMIC WW
Podatkovni listi: 1.CB10JB3R90.pdf2.CB10JB3R90.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CB10JB3R90
Številka dela CB10JB3R90 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 3.9 OHM 10W 5% CERAMIC WW Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 608745 pcs Podatkovni list 1.CB10JB3R90.pdf2.CB10JB3R90.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.374" Square x 1.890" L (9.50mm x 48.00mm)
Serija CB Odpornost 3.9 Ohms
Moč (Watts) 10W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena CB 10 3.9 5% B