CB10JB2R70
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CB10JB2R70 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CB10JB2R70
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 2.7 OHM 10W 5% CERAMIC WW
Podatkovni listi: 1.CB10JB2R70.pdf2.CB10JB2R70.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CB10JB2R70
Številka dela CB10JB2R70 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 2.7 OHM 10W 5% CERAMIC WW Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 597016 pcs Podatkovni list 1.CB10JB2R70.pdf2.CB10JB2R70.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±500ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.374" Square x 1.890" L (9.50mm x 48.00mm)
Serija CB Odpornost 2.7 Ohms
Moč (Watts) 10W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena CB 10 2.7 5% B