CB10JB200R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CB10JB200R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CB10JB200R
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 200 OHM 10W 5% CERAMIC WW
Podatkovni listi: 1.CB10JB200R.pdf2.CB10JB200R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CB10JB200R
Številka dela CB10JB200R Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 200 OHM 10W 5% CERAMIC WW Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 503713 pcs Podatkovni list 1.CB10JB200R.pdf2.CB10JB200R.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.374" Square x 1.890" L (9.50mm x 48.00mm)
Serija CB Odpornost 200 Ohms
Moč (Watts) 10W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena CB 10 200 5% B