CB10JB130R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CB10JB130R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CB10JB130R
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 130 OHM 10W 5% CERAMIC WW
Podatkovni listi: 1.CB10JB130R.pdf2.CB10JB130R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CB10JB130R
Številka dela CB10JB130R Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 130 OHM 10W 5% CERAMIC WW Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 538652 pcs Podatkovni list 1.CB10JB130R.pdf2.CB10JB130R.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.374" Square x 1.890" L (9.50mm x 48.00mm)
Serija CB Odpornost 130 Ohms
Moč (Watts) 10W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena CB 10 130 5% B