ASRM2JA510R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
ASRM2JA510R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ASRM2JA510R
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 510 OHM 2W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.ASRM2JA510R.pdf2.ASRM2JA510R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ASRM2JA510R
Številka dela ASRM2JA510R Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 510 OHM 2W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 325443 pcs Podatkovni list 1.ASRM2JA510R.pdf2.ASRM2JA510R.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient 0/ -1800ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.197" Dia x 0.591" L (5.00mm x 15.00mm)
Serija ASRM Odpornost 510 Ohms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial Druga imena ASRM2JA510RTB
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety
Stopnja napak - natančen opis 510 Ohms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety Metal Film