ASRM2JA100K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
ASRM2JA100K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ASRM2JA100K
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 100K OHM 2W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.ASRM2JA100K.pdf2.ASRM2JA100K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ASRM2JA100K
Številka dela ASRM2JA100K Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 100K OHM 2W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 150810 pcs Podatkovni list 1.ASRM2JA100K.pdf2.ASRM2JA100K.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient 0/ -1800ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.197" Dia x 0.591" L (5.00mm x 15.00mm)
Serija ASRM Odpornost 100 kOhms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer Axial Druga imena ASRM2JA100KCT
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety
Stopnja napak - natančen opis 100 kOhms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety Metal Film