ROB-12367
SparkFunSparkFun
ROB-12367 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ROB-12367
Proizvajalec / znamka: SparkFun
Opis izdelka GEARMOTOR 10 RPM 12VDC
Podatkovni listi: ROB-12367.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ROB-12367
Številka dela ROB-12367 Proizvajalec SparkFun
Opis GEARMOTOR 10 RPM 12VDC Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 3943 pcs Podatkovni list ROB-12367.pdf
Utež 0.009 lb (4.08g) Napetost - ocenjena 12VDC
Tip DC Motor Navor - nazivno (oz-in / mNm) -
Navor - maksimalni moment (oz-in / mNm) - Sklop zaključka Solder Tab
Velikost / dimenzija Round - 1.457" Dia (37.00mm) Serija -
RPM 10 RPM Napajanje - ocenjeno -
Druga imena 12367 delovna temperatura -
Razmik med luknjami 1.220" (31.00mm) Tip motorja -
Dolžina - gred in ležaj 0.709" (18.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Razmerje reduktorja 300 Funkcija Gearmotor
Lastnosti - Tip dajalnika -
Premer - gred 0.236" (6.00mm) natančen opis DC Motor Gearmotor 10 RPM 12VDC